Witam na moim blogu.
Mam 18 lat. Moda jest częścia mojego życia. na tym blogu będę wrzucać zdjęcia moich stylizacji, a także będę dodawać posty o urodzie i lifestyle.
CZEŚĆ KOCHANI Dziś przygotowałam dla was stylizacje czarno białą, jest elegancka, ale także wygodna. Z tą spódniczką połączyłam białą bluzkę, do tego dużą torebkę i białe buty z lacoste, plus mój ulubiony zegarek w kolorze różowym, który dostałam od bratowej na urodziny. Dajcie znać w komentarzach co myślicie o tej stylizacji. .. Miłego Oglądania ! zdjęcia: Anna Drozdz photos by: Anna .D.
HEJKA KOCHANI Dziś dla was przygotowałam stylizację z wysokim stanem spodni w kolorze khaki, oczywiście cała stylizacja pochodzi ze sklepu MANGO. Do tej stylizacji kupiłam wszystko, co znalazłam na przecenie i w pierwszym momencie jak zobaczyłam te spodnie i koszulkę od razu się zakochałam. Do tej stylizacji dodałam buty typu espadryle ze wstążeczką w kolorze jasnym różu i do tego torebkę także z MANGO w kolorze różowym. DAJCIE ZNAĆ W KOMENTARZACH CO MYŚLICIE O TEJ STYLIZACJI. MIŁEGO OGLĄDANIA! zdjęcia: ANNA DROZDZ photos by: ANNA
Komentarze
Prześlij komentarz